Biz Kimiz

Hedeflerimiz

Alt Yapı

Network

Çözüm Ortaklarımız

 

 

 

Data Center Alt Yapısı

Sunucu konusunda partner anlaşması yaptığımız ThePlanet, yaklaşık 155.000 m2 alana kurulu ve 40.000 sunucu ile hizmet veriyor. İnternet omurgasına bağlı 130 GB/saniye hızıyla, SAS 70 Type II  uyumlu data centerlarıyla ve Cisco sertifikalı Guard XT multiple-layer network korumasıyla ihtiyaçların ötesinde bir hizmet sunuyor.

Web sitelerinin kesintisiz ve hızlı yayınlanabilmesi için en önemli faktör olan “sunucu” çözümlerinde, Metropol Bilişim mevcut yapısında 10 Mbit/saniye ile hizmet sunarken, sunucularını Houston’da bulunan sunucu merkezine taşımakla birlikte 100 Mbit/saniye hızla hizmet vermeye devam ediyor. 

10.000 Rpm SAS  Disk ve Intel Xeon Quad işlemcilerle hizmet kalitesini yükseltmeyi hedefleyen Metropol Bilişim , Baraccuda Networks, Cisco, Yosemite gibi dünya liderleriyle yaptığı çözüm ortaklığı ile hizmet kalitesini sürekli yukarı çekmeye çalışıyor.

“Müşterilerimizin web sitelerinin kesintisiz ve hızlı çalışması bizim nefes almamız gibidir. Bir web sitesi çalışmadığında kaybedilen bir ziyaretçi, parayla ölçülemez.”

   

   

 

Metropol İnş. San. ve Tic. A.Ş.
Nişantaşı Mh. Kemerli Cd. Kemerli İş Merkezi A Blok
No: 9/807 Selçuklu, KONYA / TÜRKİYE +90 332 407 00 00

En iyi görüntü
Internet Explorer 7 + / Firefox