Biz Kimiz

Hedeflerimiz

Alt Yapı

Network

Çözüm Ortaklarımız

 

 

 

1995 yılında kurulan Metropol A.Ş, 1998 yılından bu yana bilişim sektöründe yer almakta, 2008 yılında ise çalışmalarına hız vermiş ve sistem entegratörü, teknoloji sağlayıcısı ve danışman firma olarak sektöre hızlı bir giriş yapmıştır.

Metropol Bilişim müşterilerine teknoloji ve hizmet sağlar iken markadan ve platform’dan bağımsız çözümler sunar, "müşteri odaklı" çalışmak ana felsefesidir , müşterilerinin gereksinimleri doğrultusunda optimum çözümleri hedefler.

Müşterilerine objektif ve tarafsız olarak yaklaşır, işletmenin yapısına göre birçok farklı ürün ve teknoloji önerir , bu önermelerde şirketin IT stratejisi , kullandığı teknolojiler , finansal durumunu göz önünde bulundurur, her önerinin pozitif ve negatif noktalarını değerlendirir. Müşterisini ve ihtiyaçlarını çok dikkatli bir şekilde dinler , kayıt altına alır ve analiz sürecine dahil eder. Önerilecek ürünler teknolojinin en geniş portföyünü kapsar. Asla bir ürün veya tek teknoloji ile müşterisine gitmez. Sunduğu çözümlerde ve hizmetlerde müşterisinin maliyetlerine ve iş süreçlerine katkısı hususuna çok dikkat eder.

Bünyesinde endüstri standardı bilgi ve sertifikasyonlara sahip uzman personel bulundurmaktadır.

 

Vizyonumuz
Bilişim sektörünün tüm alanlarında ,markadan ve platform’dan bagımsız hizmet ve çözüm geliştiren ,geliştirdigi hizmet ve çözümlerde müşteri memnuniyetini kendine felsefe edinmiş ,standartlar’da evrensel ölçüleri kullanan,teknolojik gelişmelere hızla adapte olabilen,müşterilerine en optimum hizmet ve çözümü sağlayan ,hem Türkiye’de hemde uluslararası arena’da bir dünya şirketi olmaktır.

Misyonumuz
Hedeflerimizi doğrultusunda ,çözüm ve hizmet sagladıgımız müşterilerimiz için müşteri beklentilerini aşabilen,rakebetçi ,yenilikçi ,katma deger katabilen ürün ve hizmet sunan ,bu hizmeti sunar iken evrensel standartları kullanan , müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını çok dikkatli analiz eden ,insana,çevreye ve çalışanına karşı sorumlu , nitelikli insan kaynagına ve bilgiye çok önem veren ,kendi şirketinde çogulculuga ,çok seslilige ve çalışan memnuniyetine önem veren,ekip çalışması ile hareket eden, sürekli iyileştirme uygulayan uluslararası bir şirket olmaktır.

 

Metropol İnş. San. ve Tic. A.Ş.
Nişantaşı Mh. Kemerli Cd. Kemerli İş Merkezi A Blok
No: 9/807 Selçuklu, KONYA / TÜRKİYE +90 332 407 00 00

En iyi görüntü
Internet Explorer 7 + / Firefox